Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Aktualności:

6 sierpnia 2017

Leniwa niedziela w Fotoplastikonie Warszawskim
(czytaj więcej...)

11 czerwca 2017

XIV Powiatowy Festiwal Kultury w Otwocku

9 i 11 kwietnia 2017

Warszawska Opera Kameralna, kolejna odsłona opery "Sprzedana narzeczona" (czytaj więcej...)

28 grudnia 2016

Świąteczne Kino na B(L)oku na warszawskim Bródnie (czytaj więcej...)

6 listopada 2016

Leniwa niedziela w Fotoplastikonie Warszawskim
(czytaj więcej...)

7 lutego 2016

Bemowskie Centrum Kultury, Teatralny Poranek Bajkowy "Cyrk na walizkach"

31stycznia 2016

Warszawska Opera Kameralna, kolejna odsłona opery "Sprzedana narzeczona" (czytaj więcej...)

8 grudnia 2015

Audycja w radiu Kampus (czytaj więcej)

 5, 6 grudnia 2015

Mikołajki na cyrkowo Warszawa i Czempiń

25 października 2015

Warszawska Opera Kameralna, premiera spektaklu "Sprzedana narzeczona" (czytaj więcej...)

17 października 2015

Cyrkowe spotkania z bajką w Piastowie

Jesteśmy grupą osób; aktorów cyrkowych, pasjonatów sztuki cyrkowej i sztuki ulicy. Działamy niebanalnie, nieco "offowo", z dużym poczuciem humoru. Do tej pory występowaliśmy pod różnymi nazwami, Dropsy, portal Kuglarstwo.pl, a przede wszystkim jako Grupa Sweetteam. Pracownia cyrkowa to nowy pomysł i nowa jakość prezentacji naszych usług. Przyczyniła się do tego różnorodność wyzwań jakich się podejmowaliśmy. Występowaliśmy na festiwalach (m.in. Opener, Karpaty Offer), braliśmy udział w teledyskach (m.in Dody, Wilki, Anity Lipnickiej i Johny Portera), nasze umiejętności były wykorzystywane na planach filmowych (Lejdis) i programach rozrywkowych (Szymon Majewski Show, Podróże z Żartem, Cyrk Gwiazd, Dancing with the Stars - TANIEC Z GWIAZDAMI). Wszystkie nasze doświadczenia i umiejętności skupiliśmy w jednym miejscu, pod jedną nazwą. Pracownia bo prowadzimy warsztaty, tworzymy scenariusze zajęć, szkoleń i warsztatów, tworzymy nowe pokazy. Cyrkowa, bo wszystko co jest naszą pasją jest cyrkiem, a może na odwrót:)

 

BAS PAWEŁCZAK: samouk żongler i monocyklista, z wykształcenia informatyk. Autor poradnika dla monocyklisty. Pomysłodawca i twórca portalu społeczności sztuk zręcznościowych kuglarstwo.pl oraz strony dla trenerów pedagogikacyrku.pl. Także trener żonglerki oraz artysta warszawskiej grupy cyrkowej Sweetteam. Od 14 lat gromadzi wiedzę z zakresu pedagogiki cyrku oraz eksperymentuje z nowymi formami edukacji z zastosowaniem technik zręcznościowych
AGNIESZKA BIŃCZYCKA: dyplomowana aktorka cyrkowa (dyplom w 2009 roku z gimnastyki powietrznej),  mgr filozofii, absolwentka pedagogiki, Od lat związana z nieformalnymi grupami kuglarskimi Dropsy oraz Sweetteam, żonglerina, artystka niezależna, tancerka z ogniem. Miłośniczka i reprezentantka nurtu "nowego cyrku". Wraz z Antkiem Ambroziewiczem - partnerem w Szkole Cyrkowej - stworzyła jedyny tego typu groteskowy duet powietrzny. Ich numer gościł na kilku offowych festiwalach (Festiwal Żonglerski w Ostródzie, Festiwal Sztukmistrzów w Lublinie oraz III Środkowoeuropejskie Spotkania Teatralno-Cyrkowe w Srebrnej Górze). Wraz z grupą od lat pracuje jako artystka i animatorka na różnego typu imprezach w kraju i za granicą.

PIOTR WOŹNIAK: pedagog, animator, żongler z dużym talentem komicznym i aktorskim. Kwalifikacje w zakresie pedagogiki cyrku rozwijał w Niemieckim Ośrodku Szkoleniowym Drubberholz i Kazimierzu Dolnym podczas warsztatów ”Uczestnictwo dzieci i młodzieży w demokratycznym sposobie decydowania na przykładzie pedagogiki cyrku” organizowanych przez Centrum Szkoleniowe KLANZA. Oprócz cyrku, pracuje w jednym z warszawskich domów kultury jako animator imprez dziecięcych takich jak Uniwersytet Dzieci, spektakle teatralne i muzyczne, warsztaty tematyczne. Jeden z założycieli grupy cyrkowej Sweetteam.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?